Każdy z nas ma inne, wyjątkowe spojrzenie na każdą z dziedzin życia. To co nas wyróżnia jest naszym osobistym udziałem, nutą w muzyce Wszechświata. Pragnę podzielić się z Wami moim spojrzeniem… na sztukę.

SZTUKA…

Sztuka to dla mnie nade wszystko malowanie życia barwami wnętrza. Chwytanie tego, co piękne na zewnątrz, wylewanie wspaniałości, która jest wewnątrz…

Życie, samo w sobie jest sztuką.

Sztuka jest życiem – życiem ze smakiem, życiem pełnym barw.

Sztuka jest odbiciem palety emocji płynących przeze mnie i uchwyceniem ich, złapaniem w namacalny twór.

Tworząc – jestem jak Ręka Boga. Dotykam niczego – ubierając je w coś. Zbieram to, co nieuchwytne celebrując wspaniałość istnienia.

Czym jest poezja…

poezja jest słowami Duszy przelanymi na papier… Wspomnieniami, chwilami, które dzięki słowom nie odejdą już w zapomnienie. Impresjami życia, zapisem emocji, grą słów.

Fotografia…

fotografie to dla mnie szybko skradzione chwile. Esencje obrazu. Uchwycenie tego, co JEST w ramy obiektywu.

Obrazy, rysunki…

one są podziękowaniem mojego serca, kreską Duszy, pieśnią przelaną w obraz… Widzialnym lustrem wnętrza.

Taniec…

taniec to dla mnie najwyższa forma ekspresji. Połączenie świata zewnętrznego – muzyki i wewnętrznego – interpretacji mojego JA. Ruch, rytm, pływ… Wolność. Zawsze niepowtarzalny, zmienny jak natura całego Wszechświata. Doskonały w swojej żywiołowości. Taniec to opowieść Duszy o Sobie przejawiona TERAZ, ulotna jak chwila sama w sobie, lecz esencjonalna w przekazie.

Sztuka kulinarna…

gotowanie jest dla mnie odbiciem wielowymiarowości, wielosmakowości życia w kompletnym wymiarze. Każda potrawa to nowa przygoda, historia do odkrycia, dzieło do stworzenia. Doskonałe w pozornej niedoskonałości twory naszych rąk i umysłów trafiają bezpośrednio do wszystkich zmysłów umożliwiając smakowanie samego siebie poprzez potrawę i dzielenie się tym smakiem z innymi.

Dlaczego tworzę?

Z potrzeby serca, z zawołania Duszy. Tworzę, by to co wewnątrz mogło być widzialne na zewnątrz. Kreacja musi mieć miejsce w życiu każdego z Nas – w końcu MY jesteśmy Twarzami boskości na Ziemi.

*

Czy Ty dostrzegasz artyzm istnienia we wszystkim? Czy wiesz, że możesz z dowolnej rzeczy, zajęcia idei powołać do życia całe Wszechświaty różnorodności? Każdy akt Twórczy jest nieskończenie płodny. Ograniczeniem są jedynie Twoje przekonania.

To, JAK podchodzisz do życia zmienia wszystko.

Bądźmy sztuką każdej chwili, wybierajmy tworzyć piękne (czyli odzwierciedlające nasze prawdziwe JA) dzieła.

Serafinek

Możesz wesprzeć moją pracę tutaj:

Interesują Cię prywatne konsultacje?

Kliknij TUTAJ

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

UDOSTĘPNIJ
Następny artykułAngażuj się… z rozumem!

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer29965/public_html/delektujsiezyciem.com/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here