Każdy z nas ma inne, wyjątkowe spojrzenie na każdą z dziedzin życia. To co nas wyróżnia jest naszym osobistym udziałem, nutą w muzyce Wszechświata. Pragnę podzielić się z Wami moim spojrzeniem… na sztukę.

SZTUKA…

Sztuka to dla mnie nade wszystko malowanie życia barwami wnętrza. Chwytanie tego, co piękne na zewnątrz, wylewanie wspaniałości, która jest wewnątrz…

Życie, samo w sobie jest sztuką.

Sztuka jest życiem – życiem ze smakiem, życiem pełnym barw.

Sztuka jest odbiciem palety emocji płynących przeze mnie i uchwyceniem ich, złapaniem w namacalny twór.

Tworząc – jestem jak Ręka Boga. Dotykam niczego – ubierając je w coś. Zbieram to, co nieuchwytne celebrując wspaniałość istnienia.

Czym jest poezja…

poezja jest słowami Duszy przelanymi na papier… Wspomnieniami, chwilami, które dzięki słowom nie odejdą już w zapomnienie. Impresjami życia, zapisem emocji, grą słów.

Fotografia…

fotografie to dla mnie szybko skradzione chwile. Esencje obrazu. Uchwycenie tego, co JEST w ramy obiektywu.

Obrazy, rysunki…

one są podziękowaniem mojego serca, kreską Duszy, pieśnią przelaną w obraz… Widzialnym lustrem wnętrza.

Taniec…

taniec to dla mnie najwyższa forma ekspresji. Połączenie świata zewnętrznego – muzyki i wewnętrznego – interpretacji mojego JA. Ruch, rytm, pływ… Wolność. Zawsze niepowtarzalny, zmienny jak natura całego Wszechświata. Doskonały w swojej żywiołowości. Taniec to opowieść Duszy o Sobie przejawiona TERAZ, ulotna jak chwila sama w sobie, lecz esencjonalna w przekazie.

Sztuka kulinarna…

gotowanie jest dla mnie odbiciem wielowymiarowości, wielosmakowości życia w kompletnym wymiarze. Każda potrawa to nowa przygoda, historia do odkrycia, dzieło do stworzenia. Doskonałe w pozornej niedoskonałości twory naszych rąk i umysłów trafiają bezpośrednio do wszystkich zmysłów umożliwiając smakowanie samego siebie poprzez potrawę i dzielenie się tym smakiem z innymi.

Dlaczego tworzę?

Z potrzeby serca, z zawołania Duszy. Tworzę, by to co wewnątrz mogło być widzialne na zewnątrz. Kreacja musi mieć miejsce w życiu każdego z Nas – w końcu MY jesteśmy Twarzami boskości na Ziemi.

Bądźmy sztuką każdej chwili, wybierajmy tworzyć piękne (czyli odzwierciedlające nasze prawdziwe JA) dzieła.

Serafinek

Możesz wesprzeć moją pracę tutaj:

 

Interesują Cię prywatne konsultacje?

Kliknij TUTAJ

 

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

UDOSTĘPNIJ
Następny artykułDusza

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer29965/public_html/delektujsiezyciem.com/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here