Za zakrętem

Nigdy, NIGDY nie wiesz CO czeka Cię za zakrętem życia! Może to być największa, najcudowniejsza i najwspanialsza z możliwych przygód, wielka miłość do doznania i przeżycia…

Życie jest pełne niespodzianek. Czasami ulegamy iluzji bezradności lub przytłoczenia chwilą obecną.

Na taki moment dobre będzie DZIAŁANIE NIE DZIAŁAJĄC. W zaufaniu.

Nie załamuj się więc tym, w jakim momencie teraz jesteś. Bądź spokojny, ufny. Jeśli jest ciężko – płacz, krzycz, niech złość i ból wyjdzie. Ale… nie załamuj się!

Jeśli wydaje Ci się, że Twoje życie jest nieciekawe i nudne, albo niedomagasz w jakiś dziedzinach – po prostu zacznij działać, zacznij krok po kroku iść do tego, co kochasz.

Cierpliwi zawsze są wynagrodzeni.

Nie wiesz jakie Wszechświat postawi Ci wspaniałości ZA ZAKRĘTEM, a chyba warto się dowiedzieć, prawda?

Zaufanie dziś przerodzi się w CUDA jutro.

Zasilaj więc uwagą i energią zawsze to, co piękne. Reszta z czasem odejdzie, gdy doświadczenie się WYSYCI.

To głęboka prawda na płaszczyźnie osoby (jednostki) i całego społeczeństwa.

~~~

Rozumiejąc, że całość Istnienia podlega Uniwersalnym Prawom zauważysz, że doświadczenie układa się w cykle, a rytm życia (przypływy i odpływy) manifestują się w każdej możliwej odsłonie.

Jeżeli teraz czujesz się ciężko – wiedz, że to jedynie element fali.

Jeżeli nie będziesz blokować pływu natury Wszechświata – wszystko się zmieni.

Jeżeli pragniesz czuć się z tymi zmianami cudownie zapoczątkuj to INTENCJĄ.

Stwórz dalszy scenariusz bez wysiłku korzystając z najpotężniejszego narzędzia kreacji: intencji serca.

Myśli kształtują rzeczywistość, ale i one przepływają i w praktyce są zależne wyższej sile – mianowicie intencji Twórcy.

Czysta intencja z serca ma największą siłę, bo… jest naprawdę TWOJA. Nie jest wpojoną potrzebą, sztucznie stworzonym przekonaniem.

Jak dotrzeć do siebie, do serca?

Dotykając serca stajemy się kanałem dla Najwyższej Mądrości.

Dotknij serca, pozwól na uspokojenie oddechu. Poczuj swoje pragnienie, to JAK pragniesz się czuć.

Jeżeli podczas procesu pojawią się emocje – pozwól im przepłynąć – to proces samooczyszczania serca. Mogą być one różne – wszystko co nawarstwiło się jako skorupa na czystym rdzeniu Ciebie będzie chciało się wyzwolić i… odejść.

Pozwól sobie płakać, śmiać się, krzyczeć – cokolwiek się pojawia. (oczywiście możesz mieć od razu dostęp do ciepła wnętrza i jego mocy bez takich procesów – jeżeli nie masz żadnych zblokowanych emocji – ale sądzę, że wtedy nie czytałbyś artykułów, ale raczej bawił się kreacją życia JUŻ).

Pamiętaj, że jeżeli wchodziłeś w szkodliwe sfery mentalne one również zostaną uruchomione: pozwól starym myślom, odczuciom (np. wina) odejść – pamiętając, że TO NIE TY, to zebrane skorupy blokujące to, co prawdziwe.

Prawdziwa jest natomiast CZYSTA, WSZECHOGARNIAJĄCA MIŁOŚĆ.

Kiedy czujesz, że nic już nie czeka na odejście prawdopodobnie będziesz mógł klarownie myśleć. Być może po drodze – ciało poprosi Cię o odpoczynek, jeżeli miałeś wiele emocji do uwolnienia.

Intencja złożona – teraz przychodzi CZEKAĆ, lub jeżeli poczujesz POTRZEBĘ i MOŻLIWOŚĆ – planować.

~~~

Wpis prosty, lecz zainspirowany wspaniałym, cudownym doświadczeniem z mojego życia – dziś, które wczoraj wyglądało, jak gdyby miało chylić się ku upadkowi.

Podobnie zresztą doświadczałam wiele razy.

Na prawdę – wystarczy wiara, wybór i dostrzeżenie błogosławieństwa w każdym ze zdarzeń.

To możliwe!

Jeżeli chcesz bym wspomogła Cię wiedzą i doświadczeniem w Twoich procesach – śmiało pisz i umów się ze mną na konsultacje. Kliknij

Będę towarzyszyć Ci w procesie uwalniania i jeżeli poczujesz potrzebę potem – razem w oparciu o uniwersalne Prawa ułożymy dalszy tor działania, myślenia.

~~~

KOCHAJCIE, UFAJCIE, OCZEKUJCIE NAJLEPSZEGO i ZASILAJCIE MYŚLĄ TYLKO TO, CO GRA Z MUZYKĄ SERCA!

Dziękuję, dziękuję, dziękuję za dziś.

Niech te słowa staną się i Waszą modlitwą.

Z pokorą, w obliczu wspaniałości i mądrości Wszech – inteligencji

Serafinek

*

Edukacji i wiedzy nigdy za wiele – jeżeli Ty też kochasz czytać duży wybór dobrych książek w super cenach

Możesz wesprzeć moją pracę tutaj:

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

O Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *