Czego możecie spodziewać się po mojej stronie?

„Delektuj się życiem” to strona na której pragnę dzielić się wszystkim co dotyczy duchowej, mentalnej i emocjonalnej sfery życia.

Moje zainteresowania i nastroje są bardzo różne. Wszystko to powoduje, że każdy artykuł jest nieco inny, a każde zagadnienie może być opisane nieco inaczej.

Dlatego też – nie spodziewaj się tu jakiś konkretnych tendencji… Wszystko płynie – podobnie i to, co robię. Z początku poruszałam jedynie tematykę rozwoju wewnętrznego, czy też duchowości, filozofii, a także zamieszczałam trochę poezji.

Wszystkie treści które zamieszczam na stronie, wszystkie myśli, rady nie są typowe, standardowe czy też ukierunkowane. To po prostu moje wnioski, doświadczenia i wiedza.

Nie sugeruję się modą, zwyczajami, religiami czy filozofią (choć czerpię z nich).

DELEKTUJMY SIĘ ŻYCIEM, SMAKUJMY KAŻDE DOŚWIADCZENIE I CZYŃMY JE GODNYM NASZEJ PRAWDZIWEJ NATURY.

Dla kogo strona? Co tu znajdziesz?

Znajdziesz na stronie poszczególne treści

  • przemyślenia i porady w tematyce duchowości pojętej jako kontakt z sobą, wnętrzem, rozwój, emocje
  • trochę mojej ekspresji artystycznej (np. poezje, obrazy)

Strona może adresowana właściwie do każdego. Coś dla siebie znajdziesz, jeżeli:

  • szukasz inspiracji
  • pragniesz głębiej spojrzeć na proste dziedziny życia
  • lubisz poezję i sztukę
  • interesuje Cię filozofia, duchowość, rozwój
  • poszukujesz siebie i szukasz punktu odniesienia

Korzystanie ze strony

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat – zapraszam do zakładki Poznaj mnie. Wiadomym jest, że twórca determinuje jaki jest jego Twór – toteż, jeżeli chcecie – poczytajcie więcej o mnie. Znajdziecie tu wpisy dotyczące mojej osoby. Osobiste ekspresje to także moja Poezja.

Podoba Ci się to, co piszę?

– bardzo się cieszę!

Możesz w tym wypadku:

Z radością także przeczytam Twoje sugestie bądź oferty współpracy.

W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego (https://delektujsiezyciem.com/kontakt/) bądź napisz wiadomość na Fanpage na Facebook.

Jeżeli chcesz poczytać więcej moich tekstów w innej tematyce niż filozofia, duchowość czy sztuka zajrzyj na poniższe strony:

http://serafinek-gotuje.com/

to miejsce gdzie piszę o gotowaniu – jednej z moich pasji, zamieszczam przepisy kulinarne.

http://wolni-swiadomi.eu/

tu piszę o wszelkich zagadnieniach związanych ze społeczeństwem. Ta strona jest nieco pokrewna w tematyce do Delektuj się życiem, jednak zawiera przemyślenia i wnioski wyłącznie z dziedzin społecznych, natomiast tutaj piszę o swoich wewnętrznych przeżyciach, ewentualnie wnioskach i metodach dotyczących pracy nad sobą (wszystko utrzymuje się w sferze jednostki)

Z pozdrowieniami i podziękowaniem dla Wszystkich

Serdecznie zapraszam do lektury.

Serafinek

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWszechmogący TY
Następny artykułOświecenie? Przebudzenie?

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer29965/public_html/delektujsiezyciem.com/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here