Czasem bardzo trudno przyzwolić sobie na słabość – bezbronność nas przeraża.

Zdajmy sobie sprawę jednak, że ZAWSZE bez wyjątku jesteśmy tak samo bezbronni wobec „losu” – Wszechświata, jak i tak samo możni nim sterować.
 
Nie ma tu jednak znaczenia płynna i przemijalna słabość, czy emocje, a znaczenie mają głębokie intencje. To intencje mają ostateczny wpływ na rzeczywistość, a emocje czy stany odczuwania to bardziej „materiał” do przeżywania. Pokarm ducha.
 
Nauczmy się więc korzystać i ze słabości, przeżywania jej i wyciągania z niej nauki, każdy bowiem stan jest potrzebny do pełni.
 
Każda część ze spektrum nieskończoności częstotliwości jest dla nas do przeżycia – w ten nasz wyjątkowy sposób.
 
Słabość, a właściwie poczucie słabości (bo nasza siła jest obecna zawsze, jednakże nie zawsze ją odczuwamy) jest dla nas cennym i oczyszczającym doświadczeniem.
 
Dotknięcie chwili,w której czujemy się bezbronni i „zdani na los”, czy też możemy powiedzieć „wszystko jest w rękach Boga” wspaniale nas wzbogaca i uszlachetnia.
 
Dotykamy głęboko samych siebie, wyzwalamy ukryte pokłady zaufania… Czasem natomiast wchodzą te „trudne” emocje, których nie potrafiliśmy wcześniej wypuścić i „tamowały” pływ.
 
Słabość może być lekiem, zrównoważeniem, wybawieniem.
 
Przeżycie jej uhonorowując każdy moment umożliwia nam głębsze zrozumienie samych siebie i innych.
 
Zawsze możemy spokojnie pozwolić sobie na jej odczuwanie, wiedząc, że MINIE, przejdzie, przekuje się w siłę.
 
Z tą świadomością możemy udać się z odwagą „w świat” i zachować spokój niezależnie od tego, co nas czeka.
I pamiętajmy: każdy ma prawo do słabości.
 
Serafinek

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPośpiech
Następny artykułMiłosne historie

Warning: A non-numeric value encountered in /home/platne/serwer29965/public_html/delektujsiezyciem.com/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here