DLACZEGO WYBRAŁAM ZŁOTO?

Posiadając złoto w formie fizycznej ułatwia przyciąganie obfitości, bogactwa. Złoto jest kolorem zdrowej aury, odnosi się do boskiej mocy i mądrości. Złoty to kolor wibruje z jakościami takimi jak: oświecenie, wiedza, majestat i doskonałość. Jako jeden z ulubionych kolorów władców złoty kojarzony jest z bogactwem, luksusem, władzą królewską i godnością. To także kolor łączony ze światłem słonecznym (dającym życie), czystością, zaufaniem i pięknem.

ZŁOTO to ponadczasowa wartość.

Zawsze było cenione, jest cenione i będzie cenione.

Złoto wykorzystywane jest w medycynie, kosmetologii, elektronice, budownictwie oraz kosmonautyce. To tylko główne gałęzie, gdzie przemysł korzysta z unikatowych walorów kruszcu. Warto pamiętać, że złoto jest bardzo rzadko występującym metalem szlachetnym, więc należałoby szanować jego nawet najmniejszy okruszek.

Pieniądz fiducjarny jako nota bankowa „bank- note” posiada wartość umowną, nie rzeczywistą, dlatego podlega inflacji, czy też może w danej formie przestać istnieć.

Inwestowanie w złoto, zabezpieczanie majątku w tej formie jest jedną z najlepszych możliwych opcji.

Budowanie kapitału w metalach szlachetnych jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na umożliwienie sobie posiadania formy zabezpieczenia. To alternatywa dla liczenia na pieniądze, które wciąż tracą wartość, czy też na firmy takie, jak np. ZUS powierzając im swoją przyszłość. Złoto jest, było i będzie wartością same w sobie, natomiast dziś mamy taką możliwość, że majątek w złocie może zbudować KAŻDY.

Czy wiesz że możesz stworzyć portfel odporny na inflację nawet nie mając dużego wkładowego?

JAKIE ZŁOTO OFERUJEMY?

Odpowiedź: najwyższej jakości.🪙

Jesteś pierwszym właścicielem (bezpośrednio od producenta)

Złoto inwestycyjne najwyższej próby 999,9

Zabezpieczone opakowanie (Certipack)

Możliwość potwierdzenia autentyczności Veriscan

Sztabki prosto z szwajcarskiej mennicy PAMP

Sztabki, monety… Dla każdego coś miłego.

Oczywiście opcja oszczędzania systematycznego, co oznacza, że program jest dla każdego!

Umów się ze mną na konsultację dotyczącą inwestycji, zakupów, planu oszczędzania, w temacie maila wpisz „ZŁOTO”:

Napisz: biznes.serafinekdiamonds@gmail.com

Umówimy się na niezobowiązującą konsultację ZOOM, gdzie poznasz wszystkie szczegóły.

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”