Livegood – fenomen 2023

Działam w firmie Livegood oferującej najwyższej jakości organiczne suplementy i dającej wysokie możliwości zarobkowe, ale co najważniejsze innowacyjny plan marketingowy.

https://www.LiveGoodTour.com/Serafinek wyłącznie ten link umożliwi Ci wejście do mojej grupy i działanie w najskuteczniejszej drużynie. 

Livegood oferuje ogromny potencjał zarobkowy – możesz z łatwością zarobić kilkaset złotych, a z odrobiną zaangażowania dojść do dochodów rzędu 65 000 zł miesięcznie.

Firma jest oparta na nowoczesnym modelu biznesowym – członkostwie. To firma z USA (Floryda), będąca absolutnym fenomenem roku 2023. Firma po zaledwie 4 miesiącach od jej założenia dociera już do 200 krajów!!! 

W jaki sposób zarabiamy w Livegood?

 • polecamy członkostwo (natychmiastowy dochód 25$)
 • zarabiamy z struktury poleconych (kilka rodzajów bonusów)
 • generowany jest dochód pasywny (nawet jeśli nic nie robisz!) z matrycy
 • 2% obrotu w firmie dla najwyższej rangi Diament (da się działając z zaangażowaniem i dając Livegood na wysoki priorytet tą rangę osiągnąć w 90 dni!!!)
 • bonusy za wysoką sprzedaż oraz możliwość zarabiania na marży (jeśli zdecydujesz się na działanie sprzedażowe)

Pełna treść planu kompensacyjnego tutaj:

https://www.livegood.com/payPlan

DLACZEGO WARTO DZIAŁAĆ Z LIVEGOOD ZE MNĄ?

 1. Moja drużyna ma regularne szkolenia z wieloletnimi i w branży (same w sobie warte sporo pieniędzy) i pełne prowadzenie i wsparcie.
 2. Dbam o każdego w mojej drużynie i pomagam DOPASOWAĆ BIZNES DO TRYBU ŻYCIA.
 3. Jestem „empatyczą liderką” – dzięki mojemu doświadczeniu w doradztwie i procesach pracy z emocjami, mindsetem oraz zrozumieniem praw uniwersalnych i zastosowaniem ich w praktycę mogę wesprzeć Cię w dowolnym momencie na drodze lidera.

Jakie są produkty Livegood?

 • przede wszystkim większość produktów ma składniki certyfikowane USDA Organic (odpowiednik ekocert)
 • badania produktów w https://alternativelabs.com/ , MAKERS NUTRITION, LLC., https://www.myrapidanalytics.com/HomePage
  – certyfikaty dostępne na https://www.livegood.com/certificatesOfAnalysis

Upewnij się, że znajdziesz się w najlepszej grupie, gdzie znajdzie się miejsce dla zarówno doświadczonych w branży, jak i nowicjuszy.

https://www.LiveGoodTour.com/Serafinek wyłącznie ten link umożliwi Ci wejście do mojej grupy i działanie w najskuteczniejszej drużynie. 

Zarejestruj się z linku powyżej albo napisz na mail, aby uzyskać więcej informacji: 

biznes.serafinekdiamonds@gmail.com

GARŚĆ INFORMACJI O FIRMIE:

 • mieści się w USA
  1201 Jupiter Park Dr.
  Unit 5
  Jupiter, Fl 33458

Serafinek

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”