JAK ZMIENIĆ ŚWIAT? Stań się ucieleśnieniem swojej najwspanialszej wizji, wymarzonego świata. Stań się przykładem, promuj, rozpowszechniaj, popieraj i pokazuj TYLKO to, co chcesz na świecie widzieć!

Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że nie ma innej skutecznej recepty na zmianę.

Jeżeli chcesz cokolwiek zmienić w makro skali – wprowadź to w swoje życie.

Nie musi być szybko, nie musi być „od razu”! Liczą się intencje i konsekwencja w tym.

Pamiętaj, że MASZ WPŁYW na całość poprzez siebie i najbliższe otoczenie.

Żaden akt walki, negacji, czy tępienia czegokolwiek faktycznie nie zaowocuje zniweczeniem tego, z czym walczysz!

Przykładowo ukazywanie i „uświadamianie” o  cierpiących ludziach czy zwierzętach nie przyniesie im ulgi! Więcej zdziałasz przykładem własnego życia!

Jest tak samo jak z wychowaniem dziecka: ono nie przykłada uwagi tak bardzo do tego co mu mówisz, tłumaczysz. Ono przykłada uwagę do tego co robisz! NAŚLADUJE! I liczą się POWTÓRZENIA.

Zacznij więc powtarzać wybory w kierunku tego, co piękne, tego, co cenisz.

Chcesz pokoju? TY miej pokój w sobie samym, pokój wprowadzaj w interakcjach.

Chcesz szacunku? TY szanuj siebie i szacunkiem obdarzaj tych, z którymi masz styczność.

Chcesz, by świat zwierząt i roślin cieszył się szacunkiem i miłością ludzi? Ty sam szanuj środowisko, ekosystem, rośliny, zwierzęta… jednak nade wszystko samego siebie.

Chcesz dobrobytu dla każdego? Dbaj o swój i dziel się nim! Bądź szczodry i uczciwy, a będziesz multiplikować te wartości na skalę makro.

Chcesz, by wszyscy się wokół Ciebie uśmiechali? Uśmiechaj się TY. Zrób to PIERWSZY, nie czekaj aż inni zaczną… 🙂

Chcesz, by szacunek dla zdrowia i życia był standardem na skalę światową? Sam szanuj swoje życie i zdrowie… Szanuj także innych.

I dalej – cokolwiek tu wymienić – postępuj tak samo! To co wnosisz – rozprzestrzenia się na CAŁOŚĆ. Oczywiście w skali czasu, jednak, jeśli zaczniemy działać już TERAZ – będziemy mogli zobaczyć efekty.

I pamiętaj: bądź wdzięczny za każdy mały sukces, za każdy przejaw tego, co piękne. To buduje i utrwala jak spoiwo cegiełki twoich działań.

Ważne także, by zawsze mieć na uwadze, że krucjaty nie są potrzebne i skuteczne, podobnie jak zmartwienia.

OD DZIŚ skup się TYLKO na tym czego CHCESZ, co chcesz, by było na świecie, w społeczeństwie. To systematycznie wprowadzaj i nie zrażaj się tym, że się gdzieś „źle dzieje”, bo to nikomu nie pomoże, a tobie przysporzy jedynie wyniszczającego ciało i umysł stresu.

Pamiętajmy więc o EFEKCIE DOMINA! Lawina zaczyna się od jednego klocka!

Serafinek

Możesz wesprzeć moją pracę tutaj:

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje.

„Kim jestem?
Zapytałam siebie.
Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem?
Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *